Ceny se zobrazí přihlášeným zákazníkům.

Kontaktní lepidlo SPRAY-KON S200 v tlakové nádobě 17 kg

Kód: 818401
Skladem
Můžeme doručit do:
21.1.2022

Speciální kontaktní lepidlo na lepení polystyrénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPRAY-KON S200 je kontaktní lepidlo v tlakové lahvi. Velice dobře lepí polystyren. Vyznačuje se vysokou dlouhotrvající lepivosti, a proto některé materiály lze lepit s jednostranným nánosem lepidla. Lze použít na lepení různých materiálů (savých i nesavých) po předchozím vyzkoušení. Lepidlo na polystyren, mirelon, zvukovou nebo tepelnou izolaci, papír nebo čalounické látky. Tepelná odolnost spoje do 90 °C. Určeno pro odborné/průmyslové použití.

NÁVOD K POUŽITÍ: Na tlakovou láhev našroubujte hadici se stříkací pistolí a naplno otevřete ventil. Zkontrolujte, zda lepidlo nikde neuniká. Pistoli držte 15 –25 cm od lepeného povrchu, vždy pod úhlem 90°. Lepidlo nanášejte v rovnoměrných, tenkých vrstvách tak aby se netvořily kaluže. Lepidlo používejte vždy při pokojové teplotě 18-24 °C. Lepidlo naneste na oba povrchy, nechejte 3 – 5 minut zavadnout a následně přitiskněte k sobě co největší silou. Mezi lepením nezavírejte ventil tlakové láhve, zamezíte tím vytvrzení lepidla v hadici a pistoli.

VÝMĚNA TLAKOVÉ LÁHVE: Hadici neodpojujte, dokud není ventil zcela uzavřen a vypuštěn tlak spolu se zbytky lepidla z hadice. Pokud z pistole po zmáčknutí spouště nic neuniká, přešroubujte hadici a pistoli na novou tlakovou láhev, otevřete ventil a proveďte zkušební nástřik lepidla. Když lepidlo stříká rovnoměrně, systém je připraven k používání. Trysku čistěte pouze rozpouštědlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Záruka: 1 rok
1. Lepidla podle typu: Kontaktní
2. Lepidla podle použití: Truhlářské
3. Balení: Tlaková nádoba
4. Obsah: 17 kg
6. Barva: Bílá
7. Značka: SPRAY-KON